Kızlık zedelenmesi yaşadım ikincisinde kan gelir mi?

Kategori: Cinsel Sorular - 6.822 görüntülemeYorum Yazın
Kızlık zedelenmesi yaşadım ikincisinde kan gelir mi?

merhaba arkadaşlar. hepinizin sorularını cevaplarını tek tek okudum. ama benim soruma hiç raslamadım. 2 ay önce erkek arkadaşımlan sürtünme ardından anlamadan çok az vajinama girdi o an kan geldi ama ardından 2 gün kesintisiz de kanadı. doktora gittim doktor zedelendigini söyledi ama 2.bir ilişkide kan gelir ama az dedi.ve bu tecrübeli bi başkasıyla olursa bunu anlar dedisorularım 1:sizce doktor yalan söylemiş olabilirmi 2.ilişkide kan gelir diye 2:az kan geldiğinde erkek önceden ilişki geçirdigimi anlarmı?? lütfen bilgilerinizi yorumlarınızı bekliyorum…

ANONİM tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Kızlık zedelenmesi yaşadım ikincisinde kan gelir mi? (5 Yorum)

Yorum Yaz

 1. ezelim dedi ki:

  bakşimdi dürüstol biriyle cinsellik yapıyorsun senin bütün özelini görüyo yani göğüslerini vajinanı tüm gizlibahçeni birde bacak arana bir penis değiyor şimdi buadamla evlenirsen ne ala yok bunu bırakacan başka birini bulucan anlamasa bile ileride çocuklarının yüzüne nasılbakıcan çok yazık ayıp günah

 2. anonim dedi ki:

  Az kan gelirse anlaşılmaz heralde ama ya kan gelmezse asıl o zmn anlaşılırmı:S çok az girdi diosun heralde tamamen bidaha girdiğinde kanar..
  Cvp vercek yok mu arkadaşlar ben de merak ettim açıkcası:S

 3. Tobl dedi ki:

  merhabalar arkadaşlar ben surtunme yoluyla arkadaşımla ilişkiye qirdim we dılıylede vajınamla oynadı ondan 1-2 qun öncede adet kanamam wardı fakat durmuştu ama ilişkiden sonra da ben kan fark ettım fazla deqil ben çok doktora qittim 2 dktor bana olumsuz dedı fakat 3 doktorda bana ufak bır yırtılmamın olduqunu yanı ufak bır zedelenmeyle tahrış olmuş fakat sen bakıresın dedı 2 doktorda bakıre olduqumu sadece bıraz acıdıqını söledi raporda werdler 1 doktorda bana 100de 98 kız oqlan kız olduqumu söledi ama bıraz yırtılma olmuş dedi.. 3 ay oldu sıze yemın ederım öldüm qißi çok korkuyorum keşke bu boşluqa duşmeseydım dıye kendı kendımı yıyorum sızce bakıremıyım we ewlendıqımde tam bir ilişki yaşadıqımda kan qelirmi azda olsa qelirmi we ben bakıremıyım tecrubesı olanlar we boyle bişi daha önce başından qeçenler warsa bılqınız warsa cewapınızı beklıyorum şimdiden çok teşekürler..ALLAHA emanet oLun..

 4. rüya dedi ki:

  arkadaşlar ben nişanlımla ilişkiye girdim ve benim ilk ilişkimdi kan gelmedi doktora gittim esnek olduğu için dedi yani bu kadar çok korkmayın bazı kızlarda hiç kan gelmiyo gelenlerde ise 2 damladan fazla en olsa 1 çay kaşığı kan geliyor merak edilecek bişey yok bence tobl sende bence hiç korkma sadece ufak bi zedelenmedir..

 5. Tobl dedi ki:

  rüya cnm ne dıyosun qelırmı kan?

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.