Anal seks yaparken öne kattık kızlık zarım bozulmuş olabilir mi?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.251 görüntülemeYorum Yazın
Anal seks yaparken öne kattık kızlık zarım bozulmuş olabilir mi?

slm yaklaşık 2 senedir bir erkek arkadaşım var ve onunla haftada bir arkadan beraber oluyoruz ve 3 ay önce sevgilim kendini kaybetti ve öne kattı biraz acıma oldu biraz ara verdik geçen gün tekrar birilikte olduk ama yüzeysel 2 veya 3 gün sonra pembe renginde bir kan geldi ve birdahada gelmedi ve şimdi korkuyoruz acaba kızlık zarım bozuldumu diye bozulmuş ise bunun bir çaresi varmı şimdiden teşekkür ederim.

sudem tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Anal seks yaparken öne kattık kızlık zarım bozulmuş olabilir mi? (3 Yorum)

Yorum Yaz

 1. KEREM dedi ki:

  BOZULMUŞ. ÇARESİ DİKTİRMEK. (NE KADAR SAĞLIKLI OLUR BİLİNMEZ)

 2. Uzm.Mehmet dedi ki:

  kızlık zarıniz umuyorum ki bozulmamıştır ama eğer penis 2-3 cm veya daha fazla girdi ise bozulma ihtimali vardır. Şayet kızlık zarınin yapısına göre farklılık arzedebilir bu durum. Bozuldu ise tek seçenek diktirmektir. anal sexte zevkli olabilir fakat son derece sağlık açısından zararlıdir. Öncelikle:
  1.anus çevresindeki kaslara zarar verebilir ve yarısını bozarak diski tutamama gibi sorunlar neden olabilir.
  2. Sizin ve özellikle partnerinizin enfeksiyon kapma riskini maximum seviyeye çıkarır.

 3. QQ dedi ki:

  2 Senedir çıktığın arkadaşın herhalde eş olarak kabul eder seni artık. niye endişe ediyorsun. şayet eşe olarak düşünmüyorsa neden onula haftada bir ilişkiye giriyorsun, mecburiyetinmi var yoksa çokmu isteriksin..

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.