Aşık olduğum kadın lezbiyen çıktı

Kategori: Cinsel Sorular - 986 görüntülemeYorum Yazın
Aşık olduğum kadın lezbiyen çıktı

selam ben 27 yaşında özel bir şirkette çalışmaktayım.İşe başladığım ilk sene görür görmez çalışma arkadaşım olan d.e ye aşık oldum… nasıl oldu ben de bilmiyorum ama onu deli gibi seviyordum.. sonra onunla ilk başta arkadaşlık kurdum ve de iyi arkadaş olmuştuk. artık ona aşık olduğumu söylemeye karar vermiştim ve tam ona söylemeye evine gittiğim de ev de yalnız olmadığını ve bir bayan arkadaşıyla ilişkiye girdiğini gördüm.. daha doğrusu anladım o da bana senin bildiğini sanıyordum dedi ben de ona sana deli gibi aşığım ama bütün hayallerim yıkıldı deyip bağırarak uzaklaştım…..  büyük bir çıkmazın içindeyim lütfen bana yardım onu unutamıyorum hiç aklımdan çıkmyor hergün böyle bi aşk yaşadığım için doğduğum güne lanet ediyorum lütfen hocam bana yardım edin…..

üzgün tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.

 

 

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Aşık olduğum kadın lezbiyen çıktı (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ali dedi ki:

    Kurtulmaı tek ir yolu var. onunla catir catir seviseceksin. Sonra olay bitecek ! Tecrube konusruz.Cunku lezbiyen cok sevgililerim oldu.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.