Ayakta sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalır mıyım ?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.399 görüntülemeYorum Yazın
Ayakta sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalır mıyım ?

SORU:

merhabalar sevgilimle adetime 3-5 gün varken ayakta sürtünme yoluyla ilişkiye girmiştik. fakat penisi vajinamın içine girmedi,herhangi bi boşalması olmadı ve kızlık zarı yerinde duruyor fakat ben acaba olur mu diye soruyorum 1 damla zevk suyundan şüpheleniyorum fakat erkek arkadaşımda gelip gelmediğini hatırlamıyor ilişkiden 3 gün sonra kahverengi sıvı ve bi beyazımsı içinde hafif kan bulunan parça düştü 5 gün sonra isede kan geldi beklediğim adeti gördüm ve adet düzensizliğim yoktur 4 yıl boyunca aynı adet şekli oluyor yani bugüne kadar 50 adet gördüysem diyelim 35i böyle oldu. 10 gün geçmesine rağmen herhangi bir göğüs ağrısı veya mide bulantısı yok.adetim sürerken 4 parça düştü 5 gün içinde (kırmızımsı ama peçeteye aldığımda düşmeyen yoğun bi parça) bildiğim kadarıyla rahim kendini döllenmeye hazrlıor 1 ay boyunca döllenme gerçekleşmezse hazrlıklaırını yenilior.rahim duvarıda yenilenior,bu yüzden parçalanıor ve sanırım bunlar olurken hamile kalma riski çok düşük.bn böle biliom sizce doğru mu ve hamile kalmış olabilir miyim ?

 

CEVAP:

SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Ayakta sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalır mıyım ? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. aslıııı dedi ki:

    zevk suyundan hamile kalmak zor bir ihtimal olmakla birlikte adet gününe 4 gün kala hamile kalmazsın için rahat olsun cünkü olusan yumurtalar coktan erimistir

  2. Yaralı Kovboy dedi ki:

    merhaba.sevgilimle surtunme yoluyla ilişkiye girdik fakan dışarı boşaldım.sevgilimin hamile kalmasından korkuyorum.gece sevgılım midem bulanıyo dedı.içime şüpe girdi acaba hamilemidir?

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.