Ben kızlarla cinsellik yaşamaktan ziyade onların paralarını yemek istiyorum

Kategori: Cinsel Sorular - 1.088 görüntülemeYorum Yazın
Ben kızlarla cinsellik yaşamaktan ziyade onların paralarını yemek istiyorum

SORU:

18 yaşında bir gencim. Ben tanıştığım kızlarla cinsellik yaşamak yerine onların parasını yemeyi seviyorum. Akranlarım sevgililerine “İç çamaşırın ne renk?” diye sorarken ben “Bugün kaç para yolluyorsun” diye soruyorum. Bu durumdan çok sıkıldım ama kendimi alamıyorum. Arkadaşlarım artık bana “Parasal” diye sesleniyor. Ne olur bana yol gösterin.

CEVAP:

Ula ula, bre bre! Vallahi de billahi de sen ileride maliye bakanı olacaksın. IMF’nin de canına okuyacaksın. Telefon açıp “Merhaba sayın başkan” dediğinde, başkan sana “Hello sayın bakan” diye karşılık verecek. İkinci sözün “Para para”, onun yanıtı ise “Avucunu yala” olacak. Değerli bakanım(!), o seni aramasa da sen onu ara. Elden

ne gelir, bir kere düşmüşsün dara. Telefona kadın sekreter çıkınca o sana pas verecek, “Sayın bakanım, şiş kebap, rakı” diyecek. Sende sermaye bitmiş, kebabın şişi ateşte yanıp gitmiş. Sen ona “Kebap almaya para lazım para” deyince o da sana “Beni biraz sonra ara” diyecek. Sonra beklediğin telefon gelecek. Hemen ahizeyi kaldır, burnunu içine daldır. Sekreter “Yastık altında anamdan kalan biraz akçe var, para bu para” der. Seni gibi doymak bilmez kene, kokuyu aldın yine. Ancak kadının şartı var, ülkende biraz arsa kopar büyükçene olsun” der demez senin aklın başına gelecek. “Büyük yok ne yapalım” diyeceksin. Sekreter “Başka kapıya” diyerek kapıyı yüzüne kapayacak. Hoca da böyle saçma sorular karşısında biraz kara mizah yapacak.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!