Ben zevk alıyorum ancak rahatlayamıyorum

Kategori: Cinsel Sorular - 1.435 görüntülemeYorum Yazın
Ben zevk alıyorum ancak rahatlayamıyorum

merhaba
ben günde birçok kez kocamla seks yapıyorum ve cok hosuma gıtmesıne ragmen suana kadar hiç boşalamadım kendımde bır eksıklık hissediyorum ben de o duyguyu tatmak ıstıyorum.

tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Ben zevk alıyorum ancak rahatlayamıyorum (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ömer dedi ki:

    Ön sevişmeyi uzun tutun,direk birleşme olması byan tarafından bazen olumsuz sonuç verebiliyor,15-20 dakikalık bir ön sevişme ve birleşme anında konusmak gercekten boşalmanıza ve boşaldıktan sonra o zevkin devcam ediceğine şahit olucaksınız.

  2. metin dedi ki:

    Eğerki eşinizde bir eksiklik olduğunu düşünüyorsanız bunun üstesinden gelmeye çalışın.bu istekler tek taraflı çözülmez. en iyi çözüm eşiniz ile konuşmak ve karşılıklı fedakarlık yapmak.size diyeceğim bu olay psikolojiktir.rahat olmadığınızdan yada bi tedirginlikten dolayı yaşanıyor genelde.tecrübeler doğrultusunda söylüyorum hapdı falandı.şunu yap böyle yap bence mantıksız.sexe tamamen kendini ver ve içinde ve aklında başka bir kuşkuya yer verme.biraz ara verin isteğiniz artsın.arzuların çoğalsın.ister istemez düşünceler yok olacaktır.buda sorununuzu çözecektir umarım…

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.