Boşalamıyorum

Kategori: Cinsel Sorular - 928 görüntülemeYorum Yazın
Boşalamıyorum

benim bi sorunum war ben 18 yaşında bir kızım erkek arkadaşımla ilişkide bulundum ama o defalarca boşalmasına rağmen boşalamıyorum we şuda war benden  kan akmadı yani şuan kızmıyım ne anlama gelior.

MElek tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Boşalamıyorum (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ada güven dedi ki:

    kadınlarda orgazm sadece penisin vajinaya girmesiyle oluşmuyor…İşin sevgi arzu ön sevişmenin uzunluğu ve vajina kaslarını kullanmayı öğrenme boyutu var.Ülkemi<deki kadınların büyük oranı orgazmı geç yaşıyor veya hiç yaşayamıyor…Bunun sebepleri oldukça fazla ama en önemlisi yetişme tarzı…Kadınlarda cinselliğin en iyi yaşandığı yaş 30 lu yaşlardır…Orgazm yaşanıldıkça öğrenilir..her ilişkidede orgazm olacan diye bir kral yok..

  2. AVNI AYCI dedi ki:

    ONCELIKLEN SUNU BILMEN GEREKIR TURKCEMIZDE W HARFI YOKTUR BUNU NICIN ISRARLAN KULLANIYORSUN UNUTMA KOLELER EFENDILERININ DILINI KONUSUR.SENIN SORUNA GELINCE ESINIZ HEMEN ERKENMI BOSALIYOR ERKEN BOSALIYORSA ORGAZM OLAMAZSIN.VEYA ESIN SENI HAZIRLIYORMU IYI BIR SEVISMEDEN SONRA YARIM SAATLIK BIR SEANS OLURSA ORGAZM PROBLEMIN KALMAZ.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.