Cinsel ilişki esnasında vajinam çok sulanıyor zevk alamıyoruz

Kategori: Cinsel Sorular - 1.927 görüntülemeYorum Yazın
Cinsel ilişki esnasında vajinam çok sulanıyor zevk alamıyoruz

sexs yaparken benım cok suyum gelıyor daha 4 aylık evlıyız zevk alamıyor ne yapmam gerekıyor süreeklı sulanıyor eşim de mutlu olamıyor ne yapmam gerekıyor hıç mutlu deılız

tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Cinsel ilişki esnasında vajinam çok sulanıyor zevk alamıyoruz (3 Yorum)

Yorum Yaz

 1. KEREM dedi ki:

  ARKADASIM SULANMASI ZEVK ALMAYA ENGEL DEGILDIR KI. AKSINE DAHA DA ZEVK VERIR ISLAKLIK VE SICAKLIK. BENCE SIZIN SORUNUNUZ BASKA.

 2. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

  Sulu olmasi iyidir,cunku kuru olsaydi vajinaniz tahris olurdu ciftlesme sirasinda.Suyu bol olunca yag gibi kayar gider kafanizi takmayin.

 3. ka dedi ki:

  Sanırım daha çok durum eşinizin zevk alamamasıyla oluşuyor. Bence ilişki sırasında gelen sıvı, cinselliği tetikleyici çok önemli bir ögedir. Hatta bu aslında sizin ne kadar çok istekli olduğunu ve o durumdan mutlu olduğunuzu gösterir ki bu da eşinizin sıkıntılı olduğunu bir nebze doğrular.
  Lütfen durumu eşinizle konuşup ona yardımcı olmaya çalışın. Çok açık etmeselerde erkeklerin elle tutulur bir kısmında cinsel tatminsizlik söz konusu olabilir. Onu kırmadan sorunun ne olabileceğibi buluyormuşsunuz gibi konuşun, direk her şeyi üzerine de yıkmayın. Hatta elinizden geliyorsa oratmı ve kendinizi biraz daha fedakarlıkla daha çekici ve duruma uygun hale getirin.
  Umarım sorunuzu kısa sürede çözersiniz..

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.