Pozisyonlar

Cinsel pozisyonlar ilişkilerimizde bize rahatlık sağlayan ve sağlığımız açısından önemli bir konudur.Cinsel Sorular sitesi olarak sizlere bu pozisyonların görsel materyalleri ile birlikte bir derlemesini yapmış bulunmaktayız.

Cinsel pozisyonlar kişinin anlık durumuna göre değişen , eşlerin birbirlerine daha iyi temasta bulunabildiği ve çok daha rahat haraket edebildiği şekiller olmaktadır.

Zevkli , keyifli ve ağrısız bir ilişki için size uygun olan cinsel pozisyonu partneriniz ile uygulayabilirsiniz.

Bazı pozisyonlar erken boşalma sorununa karşı bir önlem , gebelik için doğru ya da gençler için uygun şekilde aşağıdaki kategorilerde sizlere sunulmuştur.

Daha doğru bir cinsel birleşme için en önemli kriterlerden biri olan pozisyonlara sizler de partneriniz ile birlikte olurken dikkat edip , özen göstermelisiniz.

Sürekli aynı pozisyonda ilişkiye girmek olayı monotonlaştırırken arada bir özgür davranıp  farklı tarzlar denemek çok daha yararlı olacaktır.

Unutmayın ki tüm uzmanlarında bildirdiği gibi bir ilişki esnasında en önemli şey penis boyu değil partnerinize olan temasınız , duygularınız , duruş ve birleşme rahatlığıdır.

Partnerinize sıcak temasta bulunurken aynı zamanda bir birleşme sağlayabiliyor ve bu konuda başarılı oluyorsanız mutlu ve sağlıklı bir cinsel yaşamınız var demektir.

Yukarıda yer alan özet bilgiler ışığında aşağıda yer alan kategorilerdeki konulara göz gezdirebilir , uygun pozisyonu görebilirsiniz.

Herkese mutlu ve sağlıklı cinsel yaşam diliyoruz…

UYGUNLUĞA GÖRE KATEGORİLER

ERKEĞİN ÜSTTE OLDUĞU POZİSYONLAR

KADININ ÜSTTE OLDUĞU POZİSYONLAR

SIRT AĞRISI ÇEKENLER İÇİN POZİSYONLAR

GEBELİK SIRASINDAKİ POZİSYONLAR

SORUNLU KİŞİLER İÇİN POZİSYONLAR

GEBE KALMAK İÇİN UYGUN POZİSYONLAR

BAKİRELERE UYGUN POZİSYONLAR

ÖZEL İSTEKLERE CEVAP VEREN POZİSYONLAR

ARKADAN SARILARAK BİRLEŞME POZİSYONLARI

EŞLERİN YAN YANA OLDUĞU POZİSYONLAR

AYAKTA POZİSYONLAR

OTURARAK UYGULANAN POZİSYONLAR

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!