Çişimi ederken zorlanıyorum

Kategori: Cinsel Sorular - 1.271 görüntülemeYorum Yazın
Çişimi ederken zorlanıyorum

ben 18 yaşındayım son zamanlarda fark ettim penisim büyüdüğünde idrarımı ıkınarak çok zor yapıyorum.Bir süredir mastürbasyon yapmıyorum onla alakalı olabilir mi?Teşekkür ederim.

Ahmet tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Çişimi ederken zorlanıyorum (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Masturbasyon çok yapmak ne kadar zararlıysa az yapmak da o kadar zararlıdır. Haftada 2-3 defa yapman beden sağlığın için gerekli sayılır. Çiş yaparken penisinin sertleşmesi, spermlerinin çıkmaya çalıştığını vücudunn bunları atmaya çalıştığını gösterir..
    Yapabileceğin en normal düzeyde masturbasyon yapmayı bırakma ve bu sorunun geçmiyorsa mutlaka ailenden bir büyüğe söyle ya da doktora görün..

  2. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

    COK FAZLA EL ARABASINA BINDIGIN ICINDE ISERKEN PENISTE YANMA VE SIDIGINI YAPAMAMA DURUMU OLUSUR.SIZ EN IYISI MASTURBASYONU HAFTADA 3 E DUSURUN.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.