Daha önce anal ilişkiye girdiğini nasıl anlarım?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.877 görüntülemeYorum Yazın
Daha önce anal ilişkiye girdiğini nasıl anlarım?

3 kızla ilişkim oldu.Kız arkadaşımla arkadan ilişkiye girdim gayet kolay girdi kremle.2. kızla ilişkiye girdiğimde krem bile olmadan rahatça girdi. ancak son ilişkimde ne kadar krem sürsemde girşte çok zorlandım. acaba önceki ilişkilerimde ki kız arakadaşlarım daha önceden ilişkiyemi girmişti ?

Mustafa tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.

 

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Daha önce anal ilişkiye girdiğini nasıl anlarım? (4 Yorum)

Yorum Yaz

 1. ezelim dedi ki:

  ne zannettin sade seninle mi giriyor buzamanda anal seks yapmamıs bulmak zor denemeden alma

 2. ... dedi ki:

  Ndn başka birşeyden dolayı genişlemiş olamazmı mesela kabızdır belki:D Denemeden alma diyorsunuz saçma düşünüyorsunuz..

 3. siberzalim dedi ki:

  yuuh cevap vermeyecektim bu saçma soruya ama dayanamadım.ne demek ya denemeden alma.kadınlara bu kadar mal muamelesi yapmayın.hem sanane eski kız arkadaşların daha önceden yapmış mı yapmamış mı? düşünecek bu kaldı birtek.ayrıldığın kızın geçmişi seni neden ilgilendiriyor
  ayrıca kolay girdi, zor girdi, girmediyle anlayamazsınız.herkesin anüsü standart değildir,eğer istemezse bir file bile sokamazsınız arkadan, kızın hazırlanmasıyla ilgili bir durum.

 4. sibel dedi ki:

  Ya kız analdan masturbasyon yapıyor olamaz mı zaten bakireyiz bırakında onu yapabilelim! Çok kız arkadaşım var bildiğim salatalıkla kayganlaştırıcı kullanmadan yapan hem tatmin ediyor hemde evlenmeden alışmak için

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.