Ereksiyon

Kategori: Cinsel Sorular - 2.106 görüntülemeYorum Yazın
Ereksiyon

Bende sertleşme sorunu var fakat benimki bilinenin tam tersi. Ergenliği atlatalı çok oldu şu anda 22 yaşındayım. Ama penisimin olur olmaz yerlerde sertleşmesi beni deli ediyor. Önceleri bunun boşalmak gerektiğinin göstergesi olduğunu düşünüp masturbasyon yapardım. Fakat bu sorunu çözmedi. Boşalmadan sonra bile her an ereksiyon olabilme ihtimalim değişmiyor. Otobüste, okulda, derste, sohbet esnasında, yemek yerken yani hemen her zaman sertleşmemi sağlayacak şeyler düşünmesem bile elimde olmadan penisim sertleşiyor. Bazen çok zor durumda kalıyorum. İleride cinsel hayatımda çok işe yarayacak diye düşünsem bile günlük hayatımı etkilediği için bunu sorun olarak görüyorum.

Bunun neden kaynaklandığı hakkında bir düşüncem var izin verirseniz bunu paylaşayım:
Penisim sertleşmeden önce genelde 4 cm civarında ve o haldeyken bile esnek olmasına rağmen dik duruyor. Kumaş pantolan, eşofman ve şort giymek benim için bir dert oluyor. Sanırım sertleşmemiş hali normalden küçük olduğu için bu sorun oluşuyor. Ereksiyon olduktan sonra ise 13 cm civarında oluyor. Sanırım küçük olduğu için (en azından ben böyle düşünüyorum) sertleşmem çok çabuk oluyor. Cinsel öğeler içeren filmlerde erkeğin sertleşmesi için zaman geçmesi gerekiyor fakat bende böyle bir durum yok. Birşeyleri içten düşünmek veya 10-15 saniyeliğine fiziksel temasta bulunmak penisimin tamamen sertleşmesini sağlıyor.

Bu durumun da olur olmaz her yerde ve her zaman sertleşmemin nedeni olduğunu düşünüyorum. Bu durum en az 13 yaşından beri başıma dert oluyor. Artık günlük hayatımın bir parçası haline geldi her zaman penisimi saklamak zorunda kalıyorum ve şekilden şekile giriyorum. Lütfen beni yönlendirin; bu tıbbi bir sorun teşkil ediyor mu? Bu durum için ne yapmalıyım?

Hakan tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.