Erkek arkadaşım bana anüsünü yalatıyor

Kategori: Cinsel Sorular - 30.542 görüntülemeYorum Yazın
Erkek arkadaşım bana anüsünü yalatıyor

mrb ben ceren 20 yaşındayım erkek arkadaşım 21 yaşında sex hayatımız çok güzel gidiyor sadece sormak istediğim erkek arkadaşım sürükli olarak bana 5 dk arka deliğini yalatıyor sonra benimle ilişkiye giriyor neden olabilir bana çok zevk aldığını söylüyor ?

tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Erkek arkadaşım bana anüsünü yalatıyor (6 Yorum)

Yorum Yaz

 1. KEREM dedi ki:

  ARKADAŞINDA GAY LİK BELİRTİLERİ VAR

 2. cengiz dedi ki:

  kerem ne alaka benimde ençok zevk aldığım şeylerden biri bu sex de sınır tanımamak tad alacaksın gaylık ile alakası yok zaten erkek arkadaşın gay olsa seninle ilgilenmez kendisini yaptırır

 3. KORAY dedi ki:

  BİLİMSEL OLARAK ERKEK EREKSİYONU ASLINDA PROSTATA BAĞLIDIR… PROSTATA YAPILAN MASAJ ERKEĞİN ANINDA EREKSİYON OLMASINI SAĞLAR.. ANÜS PROSTATA GİDEN EN DİREK YOLDUR… YAPISAL OLARAK KİŞİDEN KİŞİYE FARLILIK GÖSTEREN ANÜS AĞZI SİNİRLER VASITASIYLA PROSTATA MASAJ YAPIYORDUR.. ERKEK ARKADAŞIN GAY DEĞİL… ANCAK YAPILAN İŞLEM YANİ İLİŞKİ BİÇİMİ HİÇ SAĞLIKLI DEĞİL…

 4. ka dedi ki:

  Koray’ın da çok güzel açıkladığı gibi Anüs ile Prostatın en direkt bağları buna neden oluyor olabilir. Dahası penisin sonu ile anüs arasında kalan bölüm ya da yumurtalıklara da masaj yapılması yine yakın etkiler doğurabilir.
  anüsün yalanması elbette doğru değildir. Bakterilerin, mikropların çok sık biriktiği, vücutta tutunmaması gereken çabayla atılmış ürünlerin ve zararlıların son tutunabilecekleri yeridir. Çok zaman geçirilmiş bütüncül olunmuş bir yıllanmış ilişkide bile bu durum sağlık sıkıntıları oluşturabilecek bir olaydır.
  Ama en nihayetinde diyebileceğim şey, ikiniz de temiz olduğunuza inanıyor ve birbirinize güveniyorsanız. Bundan sen de mutlu oluyorsan, garipsemiyorsan ya da sen de özel bi takım eylem taleplerinde bulunuyorsan. Hiçbir sakınca olmadan rahatça birlikte olun derim.
  Zaten kaç günlük dünya, bari birbirinizden gelecekse gelsin ne varsa..

 5. ali dedi ki:

  bilinmez, insanoğlunun hasletleri çoktur. bahsettiğiniz olayda bir uyarılma olduğu doğrudur. ereksiyon için çok sık başvurulan bir yöntemdir bu. ancak oldukçada tehlikeli sonuçlar doğurabilir. insanoğlunun kaçınması gereken bazı şeyler olduğunu düşünürüm ben hep. uyuşturucu gibi mrsela. adını duyunca yolunu değiştirmeli insan ne olur dememeli. eşcinsellikde böyle birşey. zevkli olabilir ama çok eşcinsel arkadaşınız varsa gün gelir ya çizer ya çizdirirsiniz mabadı. iyi düşünmek gerek derim ben. 21 yaşındaki bir delikanlı sevgilisinin sesini duydumu selam vermeli hemen. doğrusu bu yada bu olmalı

 6. AVNI AYCI dedi ki:

  ANUS YALATTIRMASI ERKEK ARKADASINIZDA HOMSEKSUELLIK BELIRTILERI VAR AYRICA BILMENIZ GEREKEN ANUS YALARSANIZ HEPATIT C HASTALIGINA YAKALANABILIRSINIZ.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.