Erkek arkadaşım sadece ışıkta sevişebiliyor

Kategori: Cinsel Sorular - 880 görüntülemeYorum Yazın
Erkek arkadaşım sadece ışıkta sevişebiliyor

Erkek arkadaşım sadece ışıkta sevişiyor bende kendi fiziğini pek beğenmeyen bir kadınım kendi vücüdumu görmek özellikle ışıkta erkek arkadaşımın vücudumu gördüğünü bilmek beni cinsellilkten soğutuyor off ne yapsam bilemiyorum yardım edin lutfen

Filiz tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Erkek arkadaşım sadece ışıkta sevişebiliyor (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Işıkta ya da karanlıkta birlikte olmak, kişinin tercihlerine bağlı bir durumdur. Kendinizi neden beğenmediğiniz anlayamadım. Emin olun siz sevigliniz için kadınlar içinde en güzelisinizdir ve gerçekten her kadın güzeldir. Kilo, boy, biçim, renk hiç bir şey bu ayrımda söz konusu değildir. İnsanı güzel yapan varlığından gurur duymas ve kendine güvenidir. Televizyondaki medyadaki güzel diye sunulanlara bakarak karar veriyorsanız çok yanlış yapıyorsunuzdur. Çünkü bunlar zaten yarım akıllı olan insanların ürettiği, başka yarım akıllıların da alıp kullanmayı çalıştığı bozuk değerlerdir.
    ütfen kendinizi sevmekten ve özgüveninizle gururla kendinizi taşımaktan korkmayınız. Kendinizle ilgileniniz. Ama bu saç boyatmak ya da oje sürmek değildir. Sağlığınızı düşününüz. Sağlığınızda sorunlarınızı çözdükten sonra daha doğal biçimde varoluşunuzla ilgileninizve onu seviniz. Kilo verebilirsiniz, ama çöp gibi olana kadar değil, kendi orantınıza gelene kadar. Spor yapabilirsinz, bu sizi çok çok rahatlatacaktır zaten. Yürüyüş ve düzgün geziler yapabilirsiniz. Şehirden uzaklaşamıyorsanız parkta bir süre zaman geçirebilirsiniz düzenli olarak. Kitap okumaktan ama sevdiğiniz şeyi okumaktan vazgeçmeyin. Öyle eften püften romanlar okumayın, bilimsel araştırmalar da insanı rahatlatır. Televizyon izlemeyin, bu sizi öldürecek yegâne şeydir. Bilgisayar oyunu, zeka oyunları sizi biraz olsun rahatlatabilir. Lütfen kendinizi ihmal etmeyiniz..

    Bence sorun ışığın açık ya da kapalı olması değildir. Sizin zihninizdeki ışık ne durumda bunu düşünmelisiniz

  2. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

    BU DURUMA KAFANIZI TAKMAYIN KENDINIZI SEVIN KAFANIZADA BOS KURUNTULARI TAKMAYIN ISKTA CIFTLESMEK IYIDIR ESLER BIRBIRINI DAHA IYI TANIR.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.