Erkek arkadaşımı geri çevirmem neye sebep olur?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.177 görüntülemeYorum Yazın
Erkek arkadaşımı geri çevirmem neye sebep olur?

erkek arkadasım bnlr bırlıkte olmak ıstıo  28yasındayız fakat bn ıstemıorum bunu gerı cevırmem neye sebep olur

gülendam tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Erkek arkadaşımı geri çevirmem neye sebep olur? (2 Yorum)

Yorum Yaz

 1. ka dedi ki:

  28 yaşında olduğunuz için bunun kararı öncelike yalnızca ve yalnızca size aittir. Kimse sizi bunun için zorlamamalıdır. Erkek arkadaşınıza güveniniz ve onu iyi ölçüp tartmanız bu kararınıza yardımcı olacaktır. Ancak sözlere değil gözlemlerinize inanmalısınız. Yani ikna olmamalı, kendinizi ikna etmelisiniz. Malum yaşadığımız toplumdaki durum ortadadır, buna dayanarak birlikteliğinizin sürekliliğini değerlendirmelisiniz, yaşam şartlarınızı değerlendirmelisiniz ve tabii bunları gözetirken de kendinizi unutmamalısınız. Hani çok da canınıza yettiyse ve siz de bu isteği paylaşıyor ama sonradan bi sıkıntı olur mu diye baskı altında kalıyorsanız, çok kalmayın, kendinizi ihmal etmeyin derim. Cinsellik, sevgii yücelten ve pekiştiren, yaşanması gerekne bir şeydir. Ama lütfen erkek arkadaşım mutlu olsun da ben katlanırım biçiminde bir ilişki kurmayınız. Kendinizi ihmal etmeyiniz..
  Dünyada alınacak bu kadar zevk ve güzellik varken, bunları kaçırmayınız..

 2. eda dedi ki:

  Hersey zamanında qüzeLdirr
  eqer sewiosa ewlennin ozaman 🙂
  ewlenmeden İLşqie qirsen kendini basitlesdirceksin we artık bi takım seyler onun için sıkıcı qelicek. smdi inanmazsn ama yasarsan anlrsn

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.