Erkek arkadaşımın farklı yönlere eğilimi var

Kategori: Cinsel Sorular - 991 görüntülemeYorum Yazın
Erkek arkadaşımın farklı yönlere eğilimi var

Erkek arkadaşıma birşeyler oldu bi iki kere otobüsteyken başka erkekleri gösterdi ne kadar yakışıklılar dedi pek anlamadım ama daha sonra son yaptığı şeyden iyice şüphelendim çok dar bir pantolon almış kendine çok komik durdu üstüne bir kadınsılık olabılır mı?

tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Erkek arkadaşımın farklı yönlere eğilimi var (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Kesin olarak kadınsılık olduğu ya da eşcinsel eğilimleri olduğu söylenemez kimse için. Bunu sormanız ise onun için yıkım olacaktır. Bu söyledikleriniz tamamen üst üste gelmiş komik ve aşk heyecanı nedeniyle oluşmuş tesadüfler olabilir. Erkekleri size sorması kendisini onaylatması nedeniyle ya da onlara bakıp bakmayacağınızı ölçmek için olabilir. Yeni aldığı pantolonsa tamamen aşk sarhoşluğundan dolayı yapılmış yanış ve komik bir seçim olabilir.
    Kadınlığınızı kullanıp dikkatini sizden ayırmamasını sağlayın ve davranışlarını gözleyin. En yakın olan sizsiniz. Buna siz karar verin..

  2. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

    ERKEK ARKADASINIZDA HOMOSEKSUELLIGE DOGRU BIR EGILIM BASLAMIS YOL YAKINKEN BIR PSIKOLOJI DOKTORUNA GORUNUN.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.