Erken boşalıyorum şekersiz çay içsem düzelir mi ?

Kategori: Cinsel Sorular - 902 görüntülemeYorum Yazın
Erken boşalıyorum şekersiz çay içsem düzelir mi ?

Erken boşalmaya karşı kahverdeki arkadaşlar şekersiz çay içmemi onerdiler. bir de sizin görüşünüzü alayım dedim cevap ıcın tesekkurler.

tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Erken boşalıyorum şekersiz çay içsem düzelir mi ? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Ben bitki uzmanı değilim ancak erken boşalma ile şekersiz çayın bağlantısını da kuramadım.
    Öncelikle erken boşalmak farklı bir şeydir. Eğer ilişkiye başlamadan yada başladıktan 15 saniye – 30 saniye sonra boşalıyorsanız buna erken boşalma denilebilir evet. Ama 1dk-3dk arası bir sürede boşalıyorsanız, buna erken boşalma denilemez boşalma sürelerinin uyuşmaması denilebilir. Eğer bu durum söz konusu ise eşinizi penisinizi onun klitoris bölgesine yani vajinasının hemen üzerinde bulunan küçük çıkıntıya sürterek sizden önce boşaltıp rahatlamasını sağplayabilirsiniz. Sonraysa siz de önsevişme sürenizi uzatarak boşalma hissinizi arttırabilirsiniz. Unutmayın, robot gibi değil insan gibi sevişmelisiniz. Her şey birden olup bitmesin, güzel anları uzatarak tadını çıkartın..

  2. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

    SEKERSIZ CAY ICMEYLEN ALAKASI YOKTUR ZAMANINDA COK MASTURBASYON YAPANLARDA GORULUR GENELDE.BIR ILACI VAR AMA TURKIYEDE BULUNMAZ.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.