Erken boşalmaya hap mı sprey mi idealdir?

Kategori: Cinsel Sorular - 967 görüntülemeYorum Yazın
Erken boşalmaya hap mı sprey mi idealdir?

Merhaba ben 19 yaşında bir erkeğim. Erken boşalma sorunum olduğunu düşünüyorum. Kız arkadaşımla ilişkiye girdiğimizde en fazla 2 dakika dayanabiliyorum. Geciktiri hap veya sprey kullanmayı düşünüyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim veya bir zararı olur mu ?

Altay Kara tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Erken boşalmaya hap mı sprey mi idealdir? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    2 dakika çok normal bir süre, bunu en fazla 4-5 dakikaya kadar uzatabilirsiniz zaten. Geciktirici spreyler spermisit yani sperm öldürücü içerebildiklerinden zararlı olabilir. Haplarsa, daha çok performans haplarıdır ve bunlar da kalp ritim bozuklukları ve bazı başka değişik şeylere sebep olabilirler. Hap kullanmayı isterseniz, doğal olanları tercih etmelisiniz. Sprey gibi bir şey isterseniz, krem almanızı öneririm. Sürdükten sonra yıkanabiliyor ve 15dk etkili oluyor..

    Birlikte olma sürenizi arttırmak için de sürekli pozisyon değiştirmeli ve aynı noktada robot gibi devam etmemeyi denemelisiniz.. Ön sevişme ve arada küçük dinlenmelerle ve yavaşlamalarla ilişkinizi çeşitlendirmeli ve zihinsel olarak süreyi uzatmalısınız..

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.