Erken zevk suyu gelmesi erken boşalmayı mı gösterir?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.528 görüntülemeYorum Yazın
Erken zevk suyu gelmesi erken boşalmayı mı gösterir?

çok erken zevk suyu geliyor sebebi neden sizce

selçuk tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Erken zevk suyu gelmesi erken boşalmayı mı gösterir? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Halk arasında zevk suyu denilen, cinsel etkinliğe yardımcı olan sıvı başkadır, spermleri içeren orgazm sırasında dışarıya bırakılan sıvı başkadır. Eğer gerçekten yardımcı sıvınız geliyorsa bu çok iyi bir şeydir. Eşinizi bu yolla daha mutlu edebilir döl yolunu daha iyi hazırlayıp, onun en az acıyla en iyi mutlulukları yaşamasını sağlayabilirsiniz. Ancak bahsettiğiniz boşalma sırasında gelen spermle karışık yardımcı sıvı ise, en yakın sürede bir doktora danışmalısınız..
    Erken boşalmak demek eşinizden erken boşalmak demek değildir. Eğer etkinlik sırasında 1-3dk arasında boşalıyorsanız bu süre olağandır, uzatmak doğal yollarla mümkündür. Ancak aklınıza cinsellik geldiği anda ya da sürtünmeniz başladığı anda hiçbişey hissedemeden geliyorsanız, lütfen doktora başvurup çözüm yolları arayınız..

  2. siberzalim dedi ki:

    sabırsızlıktan

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.