Eşim ben erken boşaldığım için mi hamile kalamıyor?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.285 görüntülemeYorum Yazın
Eşim ben erken boşaldığım için mi hamile kalamıyor?

esimde bi problem yok tedavi gordu hamile kalmiyor erken bosaliyorum ondan olabilir mi acaba lutfen yardimci olun

tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Eşim ben erken boşaldığım için mi hamile kalamıyor? (4 Yorum)

Yorum Yaz

 1. ka dedi ki:

  Erken boşalmak çok ani olur ve ciddi bir rahatsızlık olrak nitelendirilir. Öncelikle bunu açıklığa kavuşturmalısınız. Eğer siz 1-3dk arasında boşalıyorsanız, bazı şeyleri değiştirerek bu süreleri düzenleyebiliyorsanız bu erken boşalmak değildir. Ancak sürtünmeye başladığınız anda spermleriniz geliyorsa ilk 10-30 saniye arasında bu durumu yaşıyorsanız ozaman bir doktora görünmelisiniz. Her ikisindeki durumlar da hamile kalınmasına engel değildir. Eşiniin tedavi sonuçları kontrol ettirmeli ve siz de sperm sayımı yaptırmalısınız..

 2. siberzalim dedi ki:

  problem yoksa eşiniz neyin tedavisini gördü? erken boşalmanın problem olduğunu sanmıyorum başka bir sorun olabilir.sperm sayısı vs.

 3. bulgaristanli dedi ki:

  ilk esimdeyse problem diye doktora gittik broblem olmadiini soylediler.bilmiyorum nasil anlasilir ama sperm sayisi az olduunu dusunuyorum kendimde az bosaliyorum

 4. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

  ESINIZ KONTROL OLDU VE BIR SEYI YOKSA BIRDE SIZ GIDIP KONTRO ETTIRIN.CUNKU KADIN HAMILE KALAMAYINCA HEMEN KADINA SUC BULUNUYOR.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.