Eşim ilişkiye girmiyor tuvalette mastürbasyon yapıyor

Kategori: Cinsel Sorular - 1.632 görüntülemeYorum Yazın
Eşim ilişkiye girmiyor tuvalette mastürbasyon yapıyor

Eşim ne zaman ilişkiye girmek istesem tuvalette mastürbasyon yapmış gelmiş oluyor sık sık bunu yapıyor sanırım ne yapmalıyız?

tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Eşim ilişkiye girmiyor tuvalette mastürbasyon yapıyor (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Cinsiyetiniz belirtmemişsiniz ama bu davranışı yapan kişinin bir erkek olması olasıdır. Bu davranışın bir çok sebebi olabilir. Korkması, masturbasyonu cazip bulması, sizden kaçması ya da başka bir sürü neden. Öncelikle açıklamasınız ki aranızda düzgün bir cinsellik hiç gerçekleşti mi bunu bilmek gerekir. Eğer gerçekleşmedi ve evlendiğinziden ya da birlikte olmaya başladığınızdan süreden beri bunu tekrarlıyorsa çok ciddi bir psikolojik sorun var demektir. Lütfen imkanınız varsa buradan ayrıntıları bildiriniz..

  2. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

    Bu sunu gosterir esinizin size karsi cinsel bir soguklugu var.Bu aranizdaki bir problemdir en iyisi bir psikoloji doktoruna gidip esinizlen beraber.Belkide siz esinize iyi davranmiyorsunuz veya bilmem ama sizde agiz kokusu varmi.Agiz kokusuda cinsel isteksizlik yapar.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.