Eşimle duşta seks yaptık bu normal mi?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.138 görüntülemeYorum Yazın
Eşimle duşta seks yaptık bu normal mi?

Eşim ile duşta seks yaptık  normal midir?

tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Eşimle duşta seks yaptık bu normal mi? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Bu çok normal bir durumdur hatta güzeldir bile denilebilir. Çünkü yatağın dışına çıkabilen bir ilişki, eğer zorlama ile olmuyorsa yani kendi isteğinizle oluyorsa hisleriniz ve duygularınız olağanın üzerinde bir durumla taşıyor demektir. Eşiniz bu tür fantaziler yöneliyor ancak siz istemiyorsanız, ona ayak uyduraktan çekinmeyin. Çünkü fantazilerin olduğu hareketli bir cinsel hayat, ruhsal ve bedensel rahatlamanın kaynaklarından biridir. Üzerine de eşinizin sizin ona yardımcı olduğunuzu görmesi, onu daha da mutlu edecektir, çok can sıkıcı bir istek içindeyse bile zaten zamanla anlayacak ve olağan düzeylere indirecektir..

  2. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

    Cok normal ve iyi yapmissiniz yoksa tek duze yatakta devamli ayni seyi yapinca insanda hic bir heyecan kalmaz,sex hayatinizi boyle cesitlendirmek her evli ciftler icin cok iyi ve sagliklidir.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.