Evlenince arkadan ilişkiye girdiğim anlaşılır mı?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.328 görüntülemeYorum Yazın
Evlenince arkadan ilişkiye girdiğim anlaşılır mı?

erkek arakadaşımla arkadan ilşkiye girdim ve bu olay tekrarlandı bi kaç kere son yaptığımızda bnm cnm çok acıdı sonra lavoboya gittim arkamdamdan menilerle birlikte kan geldi acaba kızlığıma bişi olmuş mudur ? bir daha ilşkiye girmessek ben eski halime dönermiym evlenince anlaşılırmı?

DİLARA tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Evlenince arkadan ilişkiye girdiğim anlaşılır mı? (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. hakan dedi ki:

    birdaha yapmassan bişey olmaz ama sakın yapma tavsiye sadece

  2. düşünceli dedi ki:

    arkadan ilişkiye girmekle kızlığın bi alakası olduğunu sanmıyorum bence bozulmamıştır arka başka vajina başka yani…

  3. ada güven dedi ki:

    Anüs kasları içten dışa doğru çalışır…Anal ilişkiye girdiğinde dıştan içe doğru kasılır..Anal ilişki artıkkça makatın yapısı bozulur..tabi sürekli tekrarlandğında bakıldığında anlaşılır..Hem sağlıklı bir ilişki türü değil..Anal birleşmeyle kızlık bozulmaz..gelen kan partnerin zorladığı için meydana gelen zedelenmeden kaynaklanmaktadır..Zarın bozulması için vajinaya 2 veya 3 santimetredden uzun bir cismin girmesi gerekir..

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.