Günde bir mastürbasyon zararlı mıdır?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.135 görüntülemeYorum Yazın
Günde bir mastürbasyon zararlı mıdır?

 ben 24 yasindayim kiz arkadasim falan yok ama hergün günde bir defa mastürbasyon yapiyorum sizce hergün günde bir defa yapiyorzam zararlimidir .

tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Günde bir mastürbasyon zararlı mıdır? (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. AVNI AYCI dedi ki:

    Masturbasyonun haftada 3 defaya kadari normaldir esi olmayan erkekler icin ama haftada 3 ten fazlasi kalp rahatsizligi ve kalp krizi yapabilir.Cunku kalp anormal bir efor yapar buda kalp krizine yol acabilir.Kendinizi bilhassa masturbasyona zorluyorsaniz bu sizi bir kalp krizi veya kalp ritim bozukluguna goturur.

  2. KEREM dedi ki:

    BEN GUNDE IKI KEZ YAPIYORUM

  3. ka dedi ki:

    Kalp rahatsızlığı yaratacağına inanmıyoum. Tabii haftada 3-4 den sonrası zorlayıcı nitelikte olabilmektedir. Ancak zaten bunu zorlayan bünyeler de yeni yetişen bünyeler olduğundan esneklik payı yüksektir. Günde 1, psikolojik de bir boşluğun habercisi olabilir. İnsanın psikolojik zemini için çok gereklidir masturbasyon ya da ilişki. Ancak fazlası bağımlılık gibi ya da boşlukları doldurucu ara bir “şey” haline gelirse bunu insanın ir kez daha düşünmesi gerekir.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.