Hamile kalmış olma olasılığım nedir ?

Kategori: Cinsel Sorular - 3.667 görüntülemeYorum Yazın
Hamile kalmış olma olasılığım nedir ?

Sevgilimle iliskiye girmedim bosalmada olmadı ama surtunme yoluyla hamile kalmış olabilir miyim zevk suyuyla alakalı olarak geçen gün doktora gittim sürekli mide bulantım bas ağrısı üşüme kasiklarda hafif ağrı acaba soğuktanda olmuş olabilir mi çünkü surtunmeden sonra adet gördüm kafam çok karışık

Dila tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Hamile kalmış olma olasılığım nedir ? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. VolkanA dedi ki:

    Sürtünme yolu ile hamile kalmak neredeyse imkansızdır zaten. Çoğu zaman vajinanın içine boşalmak bile hamile bırakmaz. Erkeğin sperminin yumurtalıklarına ulaşması için önce rahim boynu denen kısmı geçmesi gerekir. Keza yumurtalarına ulaşan spermin sağlıklı olması ve yumurtalarının döllenebilecek uygunlukta olması gerekir. Zevk suyu denilen şey içerisinde sperm barındırmaz ya da çok az miktarda olur keza bu prostat sıvısının içindeki sperm kalıntıları da bir yumurtayı döllemek için pek elverişli değildir.

  2. Caner dedi ki:

    Aşkım hamile kalırsan korkma seninle evlenip çocuğuna baba olurum

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.