Hamilelik şüphesi

Kategori: Cinsel Sorular - 1.145 görüntülemeYorum Yazın
Hamilelik şüphesi

Mrm ben 23 yaşında bi erkeğim. bundan tam 35 gün önce bi kızla beraber oldum ve ilişkide kız arkadaşımın içine boşaldım. İçine boşalmamdan 15 gün sonra kız arkadaşım bana o gün tarihli yani 15 gün sonrası tarihli ultrason görüntülerini göstererek hamile olduğunu söyledi ve bebeği içinde hissettiğıini kalp atışlarını duyduğunu söylüyor.ben 25 gün beraber oldum ve hiç adet kanamasına denk gelmedim yaklaşık 10 gündür görüşmüyoruz. Benim kafamdaki şüpheler kız gerçekten hamilimi? hamileyse benden mi kafam çok karışık? benim size verebiliceğem bilgiler bunlar bu bilgiler ışığında bana yardım edebilirmisiniz?

tolgahan Göktaş tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Hamilelik şüphesi (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. barbie dedi ki:

    slm bence kız arkadaşın seninle oynuyo hem 3aydan önce kalp atışı hissedilmez ki canım…

  2. hawin dedi ki:

    ewd hemenden kaLp atısLArı fLN hissedilmez ama psikoLoJiq oLabiLir, dna yLa öqren kimden oLdqunu artq yapcak bşi yOk cünqü.

  3. kockoc dedi ki:

    desene doğuma 2-3 ay kalmış :)))

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.