İktidarsız olmaktan çok korkuyorum

Kategori: Cinsel Sorular - 722 görüntülemeYorum Yazın
İktidarsız olmaktan çok korkuyorum

SORU:

28 yaşındayım. 14 yıldır tip 1 diyabetle yaşıyorum. Son 2 yıldır diyabetik nöropati teşhisiyle ilaç kullanıyorum. 1 yıldır da zaman zaman ereksiyon güçlüğü çekiyorum. Bu sebeple bir üroloji uzmanına başvurdum. Doktor bana hiçbir test uygulamadan testosteron içerikli ilaçlar ve iğneler verdi. Kullandığım nöropatik ilacın yan etkilerinde iktidarsızlık olabileceği yazıyor. Ben testosteron i ilaçlarını kullandıktan sonra da aynı sorunları yaşamaya devam ettim. Acaba bu sorun neden kaynaklanıyor? Ne yapmalıyım? Devlet hastanesinden başka nereye başvurabilirim? Bana bilgi verirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

 

CEVAP:

Bir üniversite hastanesine veya bu konuda uzman bir doktora başvurun. Testosteron  içeren ilaçlar sadece testosteron eksikliği varsa faydalı olabilir. Diyabetten kaynaklanan sorunlarda testosteronun faydası olmayacaktır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!