İlişki başlangıcında birden soğudum

Kategori: Cinsel Sorular - 998 görüntülemeYorum Yazın
İlişki başlangıcında birden soğudum

merhaba ben kız arkadasımla cinsel ilişkiye girmek istedim ama onun cinsel organımla bnm cinsel organım temas ettiginde sanki içerden bişi zorluyo gibiydi bunu görünce cinsel istegim kayboldu bu neden olabilir? cvp verirseniz sevinirim

mehmet tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

İlişki başlangıcında birden soğudum (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Mehmet kardeşim durumu tam anlatmamışsın. Ancak bu yaşadığın soğuklukta önemli olan şu, bu senin ilk ilişkin mi. Muhtemelen ilk ilişkin gibi, eğer öyleyse böyle bir garipseme yaşaman çok normal. İnsan kendini hep görsel öğelere hazırlar, hep cinsel güdüleri görsel malzemeler üzerinedir. Sonra dokunmak duygusu çok garip gelebilir ya da aynı zevki vermeyebilir. Kendimi bu duruma girmeye hazırlamalısın ve açık olmalısın. Gözlerini kapat ve dokunmanın güzelliğine var ..

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.