İlişkiye girmekten korkan kız arkadaşımı nasıl ikna ederim?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.227 görüntülemeYorum Yazın
İlişkiye girmekten korkan kız arkadaşımı nasıl ikna ederim?

kız arkadaşımla ilişkiye girmek istiyorum ama kız arkadaşım korkuyor..! ne yapabilirim?

mert tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

İlişkiye girmekten korkan kız arkadaşımı nasıl ikna ederim? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. wampiReLLa (: dedi ki:

    senın yapabileceqin tek şey kıza korku wermeden iyi düşünceleri aklına sokmak.. ve kızında hazır olması gerekiyor tabi! binevi kıza bğlı olan birşey ama buda senin sayende olur.

  2. ada güven dedi ki:

    Bence korkuları sadece cinsel birleşmeden kaynaklanan korkular değil.Korkularında gayet haklı seni memnun e dip seni kaybetmeme adına senle cinsel yakınlaşmayı göze alıp alamama arasında kararsız..B,z,m toplumumuzda veya dünyada bayan olmanın her z aman zorr bir tarafı var ama sen bence bencillik yapıyorsun..Birde onun açısından düşün ve kendini yerine koy..İlerde yaşayacağı pişmanlıkları ve korkuları ve iç hesaplaşmaları ve toplumun geleneklerine karşı ve ailesine karşı yaşayacağı mahcubiyeti.Bnece onu seviyorsan ve değer veriyorsan,senin için önemliyese onun bu kararına saygı duy ve zorlama.Onunla mutlu olmanın başka yollarıda var..

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.