İlk gece yapılması gerekenler nelerdir?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.160 görüntülemeYorum Yazın
İlk gece yapılması gerekenler nelerdir?

Yakında evlenecem ama ilk gecede neler yapılması lazım bide korkumda var

tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

İlk gece yapılması gerekenler nelerdir? (3 Yorum)

Yorum Yaz

 1. ka dedi ki:

  Evliliğinizin mutluluğuyla gelen duygusal güzellikler ve sevgiyi daha üstte tutmalısınız. “Gerdek” kültüründen yola çıkarak her şeyi o duruma yıkmamalısınız. Bundan çok daha özel bir şey vardır ki bu sizin birlikte olduğunu rahata erdiğiniz ve hayatınızı birleştirdiğiniz ilk gecedir. Bu duygusallığınızı eşinize yansıtırsanız, gece sonunda da dileğinizle isteğinizle birlikte olursanız, farkını mutlaka anlayacaksınızdır. Çünkü cinsellik aslında duygusallık ve düşünce üzerinedir ve öyle de olmalıdır.
  Çok çok sıkıntı duyuyorsanız da, internetten bir araştırmayla başlayıp gerekirse bir psikoloğa danışabilirsiniz. Direkt görüşme sizi utnadıracaksa bir çok telefonla yanıt veren doktorlar vardır, araştırıp görüşmenizde yarar var onlar mutlaka bir çıkış yolu sunacaktır.

  Eşinizle güzel gününüz için sizi kutlarım, iyi senelerle birlikteliğinizi sürdürmenizi dilerim..

 2. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

  ONCELIKLEN SICAK BIR BANYO YAPMANIZ BUTUN VUCUDUNUZU RAHATLATIR.ESINIZE COK SEFKATLI DAVRANMANIZ VE ONU NE KADAR SEVDIGINIZI SOYLEMELISINIZ.ESINIZDE AYNI KORKUYU YASADIGINDAN PENISI SERTLESMEYEBILIR.SIZ O ZAMAN ESINIZE YARDIMCI OLMALISINIZ.ESINIZIN PENISIYLEN ELINIZLE OYNARSANIZ ESINIZDE BIRLESMEYE HAZIR DURUMA GELECEKTIR.MUMKUN OLDUGUNCA SEFKATLI OLMANIZ GEREKLI CUNKU BILHASSA ILK DEFA MILLI OLAN ERKEKLER GERDEK GECESI BIRLESEMEYINCE BUNALIMA GIRIYOR YA KENDINI YADA SIZI OLDUREBILIR.SAKiN VE SEFKATLI OLUN SORUN KENDILIGINDEN COZULUR.

 3. .. dedi ki:

  iLk önce rahat dawranmaya caLış. biraz konusun. sonra kendini selbest bırak. öpüşmeyle baslayın. iLişki öncesi sewişmeyi uzun tutun böylece ilişki sırasında kendini daha rahat hissedersin. orqazm oLdukdan sonra acele etmeden deneyin. kendini kasma. kasarsan acı cekersin. yani acı illa olucak ilk de ama karsındaki erkeqe ßaqlı. buqüne kadar sewişme fln hiç bişiyin oLmadysa iLk qecede biraz zor oLur o. nse hadi mutluLuklar

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.