İlk ilişkide böyle bir kurmaca olabilir mi? özelliklere bayanlara soruyorum!!

Kategori: Cinsel Sorular - 979 görüntülemeYorum Yazın
İlk ilişkide böyle bir kurmaca olabilir mi? özelliklere bayanlara soruyorum!!

yaklaşık 1 ay önce güzel bir ilişkim olan ve sevdiğim kız arkadaşımla ilişkiye girdik o zamana kadar hiç ilişkiye girmediğini biliyordum fakat daha once 2 senelik bir ilişki yaşamış olan ve 20 yaşında bir bayan için emin olamıyordum belki güven saglamaya belki de beni daha fazla baglamaya calısıyor olabilir diye.. Neyse 2 ay öncesine kadar evlenmeden kesinlikle olmaz diyordu ama 3 4 hafta sonrası civarında olacağı belliydi artık ve 1 ay öncesi yaşadık,” önce dokundukca acıyo diye kıvranıyordu epeyce zaman sonra tam birleşme olduğunda önce anlayamadı sonra içinde mi diye sordu ben de evet dedim 3 5 saniye sonra çıkardım o zaman hissetti iç geçirip ağlamaklı oldu ve beni uzak tutmaya çalıştı sonra inanamadı oldu mu ne oldu derken gidip bakıcam dedi sinirli bi sekilde hemen açtım ışığı baktım yatağa falan ama kan göremedim herhangi bi yerde banyoya girdi kitledi kapıyı sonra çıktı eli ve vajinası kanlı bi şekilde gözleri de yaşlıydı bana gösterdi ne yaptın der gibisinden sonra sildi kanamaya devam ediyor diye yıkamaya gitti geldi yine kanlıydı biraz damla halinde duruyodu pek elletmedi temiz çamaşırını giydi belli süre kanama devam ediyor demeye devam etti zorla çıkarttırdıgımda da biraz kanlanmıştı ” ya da bunlar kısmen kurmaca mı tam çözemedim? acaba beni sevdiği için ve benim de ona saf temiz duygular hissetmemi sağlamak için böyle birşeye başvurmuş olabilir mi diye düşünüyorum? Bir de ilk yaşadığımızda çok zor birleşme oldu (bilmiyorum kendisi sıkıp kasıp öyle bişey yapabilir mi ?) fakat 2 3 gün sonra çok rahat birleşme olmaya başladı bu kadar kısa sürede öyle olması normal mi.
Bayanların her türlü cinlik yapabilme potansiyeline sahip olduğuna inanan ve ilk defa böyle bir olay yaşayan birisi olarak benim sorum şu; Acaba verdiği tepkiler normal mi yoksa gereksiz paranoya mı yapıyorum?? çünkü ben yaptım diye dile getiriyo bu olayı bi anda yapmışım bir de ne kadar büyük birşey yaptığımın farkında değil mişim rahatlığımdan onu anlamış. Konu hakkında bilgi sahibi olan herkesin özellikle de bayanların yorumlarını bekliyorum merakla.. Şimdiden teşekkür ederim.

murat tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.