Kadınlara oral seks nasıl yapılır?

Kategori: Cinsel Sorular - 2.594 görüntülemeYorum Yazın
Kadınlara oral seks nasıl yapılır?

ilişkide vajinanın neresi yalanır…karşı cinse zevk vermek çin vajınanın neresi yalamak dogru olur

tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Kadınlara oral seks nasıl yapılır? (3 Yorum)

Yorum Yaz

 1. KEREM dedi ki:

  GOBEGE YAKIN OLAN EN UST TARAFINI

 2. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

  Bu konuda her kadinin vajina yalanmasindan zevk aldigi kisim degisir bazi kadinlar ust kismi bazilarida alt kismin yalanmasindan asiri zevk duyarlar.

 3. ka dedi ki:

  Oral seks, ağız yoluyla karşı cinsin cinsel organına yapılan tatmin edici eylemdir. Bunun cinsel sağlıkla direkt etkin bir bağı olmasa da açıklamakta zarar yoktur diye düşünerek yazmaktayım. Alınan zevk/haz/mutluluk duygusu uygulamalarda kişiden kişiye değişebilir. Kadınlarda cinsel istek durumu daha çok düşünsel bir durumdur. Eğer bir kadın ya da eşiniz bunu sizden istiyorsa zaten yarı yarıya mutluluğa hazır demektir.
  Vajina’nın en üst kısmında bulunan “klitoris” denilen küçük bir çıkıntı vardır. Aslında bu tabiri caizse erkeklik organının bir küçük örneği gibidir. Yaklaşık olarak erkeklik organının baş kısmı ile aynı kas ve deri yapısına sahiptir. Alınan zevk ise erkeklik organını tatmin etme güdüsü ile yaklaşık aynı yönde bir baskı ile oluşur. Kadın kendilerini tatmin ederken zaten çoğunlukla klitorisi yukarı aşağı ve bazen yanlara doğru baskı uygulayarak ve çekiştirerek uyarırlar.
  Siz de bu uyarımı eşinizi izleyerek onu taklit eder gibi ağız yoluyla yineleyebilirsiniz. Ya da deneyerek bulabilirsiniz..
  İnsanın kendisini çok da sıkmasına gerek yoktur. Zaten su yolunu bulur..

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.