Karım 2. çocuğa hamile ne kadar daha seks yapabiliriz?

Kategori: Cinsel Sorular - 903 görüntülemeYorum Yazın
Karım 2. çocuğa hamile ne kadar daha seks yapabiliriz?

iyi geceler eşimi o kadar çok seviyorum ki seks yapmak benım için dünyanın en güzel şeyi 2. çocuğumuza hamile şu anda kaçıncı aya kadar seks hayatımız devam eder teşekkürler.

tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Karım 2. çocuğa hamile ne kadar daha seks yapabiliriz? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Öncelikle doğacak çocuklarınız için sizi tebrik ederim. Umarım sağlıklı bebekler dünyaya gelir ve sorunsuz mutlu hayatınız devam eder.

    Bunu en iyi doktorunuza danışmalısınız diye düşünüyorum. Buradan alacağınız bilgilerle kesinlikle hareket etmeyiniz. Eşinizi sevdiğiniz kadar doğru bilgilerle de kollamaya çalışmalısınız. Bir kaç tane kadın doğum uzmanından ayrı ayrı bilgiler alıp deperlendirmelisiniz..

    Sağlıklı ve mutlu bir doğum ve yaşam dilerim..

  2. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

    DIKKAT EDIP POZISYON DEGIRTIRDIKTEN SONRA 8 AYLIK OLANA KADAR CIFTLESEBILIRSINIZ.KESINLIKLEN DIKKAT ETMELISINIZ HAMILE KARINA BIR AGIRLIK VERMEMENIZ GEREKIR.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.