Kız arkadaşım 18 yaşında ve ilişkiye girdik

Kategori: Cinsel Sorular - 1.326 görüntülemeYorum Yazın
Kız arkadaşım 18 yaşında ve ilişkiye girdik

Kız arkadaşım 18 yaşında ben ise 25 yaşındayım. Kendisi benden hoşlandığını söyledi ben ise 1-2 ay kararsız kaldıktan sonra kabul ettim. Gerçekten küçük olduğunu düşünüyordum ama davranışları öyle değildi yalan söylemeyeyim duygusal olarak çok yoğun değildim ama fiziğini çok beğeniyordum.

Benim ailem ve onun ailesi evde olmadığı bir gün kapıya geldi ayaküstü lafladık çok soğuk diye içeri girdik fazla kalmayayım yanlış anlarlar dedi. Açıkçası ben kendisine hiçbir sinyal vermedim kendisi benim üzerime geldi ve bizim evde ilişkiye girdik. O günden beri sürekli bana evliymişiz gibi davranıyor, sürekli sex istiyor ben başıma bir şey gelmesinden korkuyorum ve beni sürekli tahrik ediyor gerek fiziksel gerek mesajlaşma ile bende normal bir erkek olarak kendimi tutamıyorum. Ne yapmalıyım?

tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.