Kız arkadaşımın göğüslerini ellesem büyür mü?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.499 görüntülemeYorum Yazın
Kız arkadaşımın göğüslerini ellesem büyür mü?

iyi geceler yıllar önce arkadaşlarımdan büyük göğüslu bi kız için çok ellenmiştir ondan büyümüştür yorumu gelmişti o aklımda kalmış kız arkadaşımın göğüsleri çok küçük ellesem büyütür müyüm?

tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Kız arkadaşımın göğüslerini ellesem büyür mü? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Ellemekle göğüs bütümek arasındadirekt bir bağlantı yoktur. Görğüslerin büyüklüğü kilo orantısı ve içinde bulunulan kilo ile en başta orantılıdır. Çünkü göğüsler, zayıf yağ dokularından oluşmaktadır. Bir göğsü içinde bulunduğu kas dokusunun taşıyabileceğinden daha çok büyütmek çoğunlukla sarkmaya yol açar. Piyasadaki büyütücü ürünlerin de maalesef pek bir etkisi yoktur. Etkisi olsabile göğüs hizalarının bozulmasına ve orantılarının değişmesine neden olmaktadır. Büyük göğüs sizin için bir saplantı ise ve eşinizi bu yüzden sevemiyorsanız, bunu bir kez daha düşünmelisiniz çünkü bu ciddi bir sorundur..

  2. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

    ELLEMEYLEN MEME BUYUMEZ KIM DEDIYSE IYI ATMIS.KISINI HORMONLARLA ALAKALIDIR MEMELERIN BUYUKLUGU.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.