Kız arkadaşımın içine boşaldım ama sonra tuvalete gitti

Kategori: Cinsel Sorular - 1.302 görüntülemeYorum Yazın
Kız arkadaşımın içine boşaldım ama sonra tuvalete gitti

ßi$ey’i mrk ediorum ßen umarım cvp’ını en kısa zamanda vereßiLİrsiniz sorum $u ki ßen ßi kızLa iLi$kiye girdim önden ßo$aLıcagım sırada çıkarttım ondan sonra ßidaha sokdum ve ufacık ßi$ey daha ßo$aLdım ama anında hemen tuvaLete sokum tuvaletini yaptırdım sizce ne oLur Lütfen ßiLen ßiri söLesin ßuna ihtiyacım vaR tşk ederim şimdiden

relaxx tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Kız arkadaşımın içine boşaldım ama sonra tuvalete gitti (2 Yorum)

Yorum Yaz

 1. mrwe dedi ki:

  ßu séqiLdédé isdenmeden hamiLé kaLanLar vaR.
  ama hamiLé kaLmaya caLısıp okadr uqraspda kaLamayanLarda waR.

  eRtesi qünü hapı kuLLansaydı. korunmasız qiirilen ilişkilerde ilk 72 saat kuLLanıLıo.

 2. ka dedi ki:

  Hamile kalma riski vardır. Lütfen bunu tekrarlamayınız ve sürekli düzenli olarak gebelik testleri alıp yapınız. Bundan sonraki ilk adet dönemine kadar kesin sonuç alamayabilirsiniz ancak kan testi yaptırma imkanınız varsa bir hastane ya da laboratuara başvurup kan verip hormon sayımı yaptırınız. Eğer istemediğiniz bir durum söz konusu ise bu yolla erken bir çözüm bulabilirsiniz..
  Lütfen kız arkadaşınıza destek olunuz ve onu yalnız bırakmayınız..

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.