Kızlık zarımda problem mi var?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.059 görüntülemeYorum Yazın
Kızlık zarımda problem mi var?

sevglimle ilişkiye girdim çok fazla bi acı hissettim ama kan gelmedi daha sonra ilişkiye girince bana sen kız degilsin dedi kızlıgım bozulmuşmudur.

suskun tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Kızlık zarımda problem mi var? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Kan gelmemesi çok normaldir. Öyle anlatıldığı gibi oluk oluk kan nadir drumlar dışında zaten akmaz. En fazla 1-2 damla kan görürsünüz onu da belki görmesiniz bile yalnızca kokusunu alırsınız.

    Lütfen erkek arkadaşınıza durumu anlatınız ve bu konuda sizi zorlamamasını isteyiniz. Kızlık zarınız kesin olarak bozulmuşmudur bunu bilemeyiz. Ancak hissettiğiniz yoğun acı, ilk kez ilişkiye giriyor oluşuınuzdan da olabilir. Bazı kızlık zarları çok dayanıklı ya da esnek olabilir. Çok çok merak ediyorsanız bir doktora göstermenizde yarar var derim. Ancak aklınıza takmamanızı ve sizi birinin bu nedenle sıkmasına izin vermemelisiniz.. Küçücük bir koruyucu deri parçası sevgiden daha üstün değildir..

  2. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

    Bazi kizlarda kizlik zari derindedir bu yuzden kizlik zari bozulmamis olabilir.Boyle durumlarda emin olmak icin uzman bir doktora gorunmenizde yarar var. Doktor kizlik zarinin derinde oldugunu soylerse bilinki zar dogum aninda yirtilir.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.