Kızlık zarımı el ile bozdum galiba

Kategori: Cinsel Sorular - 1.517 görüntülemeYorum Yazın
Kızlık zarımı el ile bozdum galiba

Kızlık zarımın üzerini okşayıp mastürbasyon yaparken kan geldi sanırım kendim kendimi bozdum böyle bir olay fiziksel olarak mümkün müdür?

Pınar tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Kızlık zarımı el ile bozdum galiba (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Fiziksel olarak elbette mümkündür. Ancak parmağınızı içeri soktuğunuzdan emin olmalısınız. Eğer yalnızca vajinanızın üzerinie oksadıysanız bozulması imkansız gibi bir şeydir.
    Kızlık zarı vajinanın 2-3cm derininde bulunan ince ve ortası delik bir çeperdir. İçeriye bu düzeyde bir giriş yaptıysanız yırtmış ya da en azından zedelemiş olmanız mümkündür..
    Ancak bunun psikolojik olarak bir sıkıntı haline getirmeyiniz olduysa bile. Evlenmeden önce ya da ilk birlikteliğinizden önce dikilebilecek bir şeydir. Zorunlu olmadıkça yaptırmayınız ama aklınızı da kurcalamasından daha iyidir..

  2. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

    SADECE VAJINANIZ USTUNDE ELI DOLASTIRMAK KIZLIK BOZAMAZ AMA NE KADAR BASTIRDIGINIZDA COK ONEMLIDIR.EGER VAJINAYA COK BASKI YAPTIYSANIZ BOZULMA RISKI AZDA OLSA VARDIR.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.