Kocam yeterli tatmini sağlayamıyor

Kategori: Cinsel Sorular - 1.061 görüntülemeYorum Yazın
Kocam yeterli tatmini sağlayamıyor

ben 2 yıllık evliyim yaşadıklarımdan dolayı piskolojim bozuldu kocamla ilişkimiz en fazla 2dakika süryor hem erken boşalması var hemde sanki penisi hiç sertleşmiyor gibi biraz sertleşme oluyor ama ondanda ben zevk almıyorum ikinciye denediğindede zorlanıyor heralde hareketlerindn onu anlıyrm bnde yarıda bıraktırıyorum bunu ona söyliyemiyrm 2yıldr hep aynı bi düzelme yok kendide düzeltmiyr ilaç fln almyr napym bu durum düzelirmi hayatımı böyle geçirmek istemiyrm çnkü piskolojim bozlyr ve ondn nefret eder duruma gelyrm

aaaarzu tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Kocam yeterli tatmini sağlayamıyor (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Efendim sıkıntınızı çok iyi anlıyorum. Bu yaşadığımız ülkede daha da çok başa gelen bir sorundur. Eşinizin kendine dikkat etmemesi ve sizi belki de istemeyerek ihmal etmesiyle birleşen bir durumdur. Belki şöyle bir çıkış yolu bulabilirsinizdir. Eşinizden sizi önceden boşaltmasını yani vainanın hemen üzerinde bulunan küçük çıkıntı olan klitorisinizi penisini sürterek ya da eliyle bir biçimde boşaltmasını isteyebilirsiniz.. Emin olun bu sizi ve onu çok mutlu edecektir.
    Her zaman da sölyenir ya, kadınlar önden diye. İlişkinizde de böyle olmalı bence. Önce siz tatmin olmalısınız, sonra zaten o sizin birlikte olduğunda aldığınız evk daha da artacaktır.

    Sorununuzun en kısa sürede düzelmesi ve mutlu bir hayat sürebilmeniz dileklerimle..

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.