Lütfen yardım edin:(

Kategori: Cinsel Sorular - 1.090 görüntülemeYorum Yazın
Lütfen yardım edin:(

18 yaşındayken merak edip kalem sokmuştum vajinama sonra çok zevkli olduğunu görünce 3 tane kalemi birden soktum.Şuan 21 yaşındayım ve yeni öğrendim kızlık zarının bozulduğunu sizce benimkide bozulmuşmudur çok korkuyorum ailem öğrenirmi yada kocama ne cvb vereceğim evlendikten sonra:?

isimsiz tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Lütfen yardım edin:( (4 Yorum)

Yorum Yaz

 1. anonim dedi ki:

  kızlık zarı vajinanın içinden 2 cm geride bulunmaktadır mastürbasyon için kullandığınız kalemler 2cm den yukarıdaysa eğer kızlık zarınız zarar görmüş olabilir bir doktor tarafından muayene olmanız gerekmektedir.

 2. dokesk dedi ki:

  birincisi kalem uzun mu eger uzunsa kızlığını bir kaleme hediye etmişsin. ikincisi ise artık erkekler kızlığa o kadar onem vermiyor. sen de onem vermeyen birini bulursun.

 3. lütfen yarın edin :( dedi ki:

  iki cm felan değil bildiğimiz kurşun kalemdi. sonuna kadar girmişti

 4. hevalla dedi ki:

  ya şimdiden sonra üzülmenin anlamı yok..evlenince ilk gecede kan gelmeyince esnekmiş benim zar demekki dersin..14 yaşında bu hız da ayrıca şaşırtıcı..

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.