Lütfen yardım edin anal sex hakkında

Kategori: Cinsel Sorular - 1.523 görüntülemeYorum Yazın
Lütfen yardım edin anal sex hakkında

sevgilimle anal sex yapmaya çalıştık ama beceremedim anal sex’in bi zararı varmı ilerde kız arkadasıma zorluk çıkarırmı lütfen yardım edin cevapı cabuk yollarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Ata tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Lütfen yardım edin anal sex hakkında (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Anal seks penis boyutuna, anüs boyutuna bağlı olarak fiziksel yapı zararları olabilen bir durumdur. Eşiniz yeterince kendini serbest bırakmayıp anüs girişini sıkarsa siz giremeyebilirsiniz ve girseniz de eşinizde kas zedelenmesi oluşabilir. Bu zedelenmelerin ciddiyetine bağlı olarak anal çatlaklar, büzülen kısmın tam kapanmaması sonucu dışkı kaçırmalar yaşanbilir. Ancak çok zorlamadıysanız geçici bir durumdur anal ilişkiyi tekrarlamazsanız iyileşecektir.
    Bunların dışında da bakteriyel zararlarıvardır. Hem siz ona hem de o çoğunlukla eşiniz size mikrobiyal taşımalar gerçekleştirebilir. Bu bakteriyel ve mikrobiyal taşınmalar sonucu da normal hiç yaşamayacağınız bir rahatsızlığına yakalanabilirsiniz. İlişki eşinize acı veriyorsa bunu tekrarlamanızın bir anlamı yoktur, çünkü fetiş yani sağlantı düzeyinde bir aşkla cinselliği yaşarken ancak katlanılabilecek yoğun acılar veren bir ilişki türüdür..

  2. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

    ANAL SEX COK ZARARLIDIR KADINLARDA ANUS KANSERI VE KALIN BAGIRSAK KANSERINE YOL ACAR.ANUS KASLARI HIBIR ZAMAN ESKI HALINE GERI DONMEYECEGINDEN SEVGILINIZ ILERIDE DISKISINI TUTAMAZ.BU DURUM TIBBI OLARAK KANITLANMISTIR.SURADAN BILGI ALABILIRSINIZ,,BRITISH JOURNAL OF CANCER,,

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.