Mastürbasyon yapmak ciddi sorunlara yol açar mı?

Kategori: Cinsel Sorular - 909 görüntülemeYorum Yazın
Mastürbasyon yapmak ciddi sorunlara yol açar mı?

müstür basyonn yapmak normalmi ciidi sorunlar olurmu

ferhat tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Mastürbasyon yapmak ciddi sorunlara yol açar mı? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Bugüne kadar masturbasyon konusunda kaç kaynak görüp kaç tane araştırdıysam hepsinde de ayrı bilgiler yazmaktadır. Bu da demektir ki, masturbasyon konusunda sağlıklı ve kesin bir bilgi yoktur. En azından kendimden örnek vermem gerekirse, çok masturbasyon yaptığımda ne erkekliğim bozulmuştur ne de yüzüm sivilcelerle dolmuştur. Genel sağlık durumu içinse diyebileceklerim. Abartılmadığı sürece haftada 3-4 kere yapıldığında hiç bir zararı yoktur. Çok yapıldığında böbrek üstü bezleri için, böbrek için, mesane ve yumurtalıklar için çok yararlı olmayabilir organlar yorulabilir.

    şunu da unutmamak gerekir. Masturbasyonla sürdürülen bir yaşamdan sonra cinsel ilişkiye geçildiğinde erkek boşalma sanılabilen bir durum sözkonusu olur. u aslında masturbasyondaki erken sonuca ulaşma durumundan kaynaklanır. Merak edilmemesi gerekir, bir süre sonra geçecektir..

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.