Mastürbasyon yapmak günah mıdır?

Kategori: Cinsel Sorular - 978 görüntülemeYorum Yazın
Mastürbasyon yapmak günah mıdır?

18 yaşındayım sürekli mastürbasyon yapıyorum günde bi kere zararı varmı bide günahmıdır?_

yok tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Mastürbasyon yapmak günah mıdır? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. KEREM dedi ki:

    GÜNAHTIR

  2. MEHMET dedi ki:

    EĞER HARAM OLAN ZİNAYA GİRME TEHLİKESİ VARSA BAZI İMAMLARA GÖRE OLABİLİR. FAKAT BÖYLE CİDDİ BİR TEHLİKE YOKKEN MASTURBASYON YAPMAK GÜNAHTIR.ALLAH CC KURANDA ZİNAYA YAKLAŞMAYIN DİYOR.İLAHİ BİR YASAKTIR.HARAMDIR.YANİ ZİNA YAPMAYIN DEMİYOR ZİNAYA YAKLAŞMAYIN DİYOR.ZİNAYA GÖTÜREN YOLLAR HARAMDIR.BİR KİŞİ MASTURBASYON YAPARAK HARAM OLAN ZİNAYA DÜŞÜYORSA MASTURBASYON HARAMDIR.İNSAN NAMAHREM BİR KADINLA YAN YANA DURURSA VE BU OLAY ZİNA GİBİ BİR HARAMA GÖTÜRÜRSE NAMAHREM KADINLARLA YAN YANA DURMAK HARAM OLUR.EĞER BİR İŞ HARAMA GÖTÜRÜYORSA O İŞ HARAMDIR.PLAJDA DURMAK HARAM DEĞİLDİR FAKAT PLAJDA KENDİNİ CİNSEL İSTEĞİNİ TUTAMIYORSA PİLAJA GİTMESİ HARAMDIR.İNSANIN PLAJA GİTMEMESİ DAHA KOLAYDIR.PLAJA GİTTİĞİ ZAMAN KENDİSİNİ TUTAMAZ ŞEYTAN ONU ALT EDER .ZİNAYA SÜRÜKLER.
    BİRDE SAĞLIK YÖNÜ VAR Kİ ODA ŞUDUR :
    MASTURBASYON CİNSEL YAŞAMI DA ÇOK KÖTÜ ETKİLİYOR. YANİ SÜREKLİ MASTURBASYON YAPAN BİRİ PENİSİNİN ÇOK HASSASLAŞTIĞINI VE EVLENDİĞİNDE ERKEN BOŞALMA DENEN ÇOK FENA BİR HASTALIĞA DÜŞME TEHLİKESİ VAR.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.