Mastürbasyon yapsam bile boşalamıyorum

Kategori: Cinsel Sorular - 992 görüntülemeYorum Yazın
Mastürbasyon yapsam bile boşalamıyorum

ben 18 yaşındayım we ne kdaR mastürbasyon yapsamda boşalamıoRum we bu beni çok Rahatsız edio…

pelin tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Mastürbasyon yapsam bile boşalamıyorum (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ada güven dedi ki:

    16 yaşındasın ve hayata yeni başlıyorsun…hepimiz her şeyi bir günde öğrenerek hayatımızı yaşasaydık belkide bütün mutlulukları bir anda yaşar ve hiç bir şey için mücadele etmezdik ve yaşam çok sıkıcı gelirdi…Vajinana bir şey sokmadığın sürece masturbasyonun sana zararrı yok..hatta evlidiğinde daha rahat orgazm olmayı öğrenirsişn..Bu gün 30 yıldır evli olup hiç orgazm olmadan yaşamını geçiren kadınlar varken sen hala 16 yaşında orgazm olamadfığın için üzülmen yersiz.Cinsellik deneyim ve zaman isteyen bir şeydir.Kadınların cinsel olarak en olgun oldukları yaş 30 lu aşlardır..Bu zamanla geçer…kafanı yorma böyle asit şeylere derslerine yaşamının daha önemli alanlarına harca enerjini..

  2. ... dedi ki:

    bayanlarda erkeklerin aksine daha farklı bir fizyolojik yapı var. kendinizi şartlayıp mastürbason yapıp boşalmalıyım derseniz eminim ki zorlanacaksınız. size tavsiyem rahat bir ortamda çırıl çıplak kayganlaştırıcılarla deneyin. sabun, şamğğuan gibi kimyasallardan kaçının. bebek yağı kullanabilirsiniz. yine dediğim gibi porno filmlerde ki hatunlar gibi yapmayı hayal eediyorsanız eminim ki zor olacakır. gevşek olun ve bunu müsait bir zamanda istekli oldğunuz anlarda gerçekleştirin.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.