Mastürbasyondan cinsel ilişkiye adapte olamadım

Kategori: Cinsel Sorular - 885 görüntülemeYorum Yazın
Mastürbasyondan cinsel ilişkiye adapte olamadım

merhaba ben 18 yaşında cinsel açıdan aktif bir bayanım.  çocukluk mastürbasyonunu keşfettim bu şekilde kıyafetlerimin üstnden sürtünerek inanılmaz haz alabiliyorum ve erkek arkadaşımla olan birleşmelerimiz beni tatmin etmiyor çok çabuk kuruma meydana geliyor.hala elle mastürbasyondan kendimi alamıyorum aynı tatmini cinsel birleşmede almak için ne yapmalıyım.teşekkür ederim

tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Mastürbasyondan cinsel ilişkiye adapte olamadım (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. KEREM dedi ki:

    BU SORUN HEM KADINLARIN HEM DE ERKEKLERİN ORTAK SORUNU.

    YILLARCA MASTÜRBASYON ODAKLI BİR YAŞAM SÜRÜYORUZ VE İLERİDE DÜZENLİ BİR CİNSEL HAYATA BAŞLADIĞIMIZDA TATMİN OLAMAMA SORUNU YAŞIYORUZ.
    ERKEKLERDE ERKEN BOŞALMA VE SERTLEŞME SORUNU DA BUNUN CABASI.

    SENİN SORUNA GELİNCE, EĞER BECEREBİLİRSEN MASTÜRBASYON YAPMAYI BIRAK. HATTA HİÇ YAPMA. VÜCUT CİNSEL İLŞKİ İLE YETİNMEYİ BİR SÜRE SONRA ÖĞRENECEKTİR, KABULLENECEKTİR.ONDAN SONRA Kİ YAŞAMINDA BU SORUN DÜZELİR SANIRIM.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.