Mastürbasyonu bırakmak istiyorum

Kategori: Cinsel Sorular - 174.405 görüntülemeYorum Yazın
Mastürbasyonu bırakmak istiyorum

masturbasyonu nasıl bıraka bilirim

tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Mastürbasyonu bırakmak istiyorum (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ka dedi ki:

    Masturbasyonu bırakmak sağlıklı bir şey dğeildir. Ancak azaltabilirsiniz.
    Masturbayon ergen hayatıın da erişkin hayatının da önemli bir parçasıdır. Ruhsal sağlığınızı ve yaşam düzeninizi korumak için gereklidir. Ancak bunu haftada 3-4 düzeylerine getirmelisiniz. Eğer çok yapıyor ve azaltmak istiyorsanız öncelikle kendinizi gereksiz görsel cinsel içeriklere karşı korumalısınız. Gerekirse kendi kendinize filtreleme yazılımı yüklemeli bir biçimde uzak durmalısınız. Bu sizi çokça uzak tutacaktır. Bunun yanında da yaşamınızda bu durum bir boşluk olduğunu gösterir. Kendinizle ilgileneceğiniz resim, mzik, edebiyet gibi ilgi alanlarına yönelmelisiniz. Böylece daha düzenli ve her yönden mutlu bir yaşam düzenine sahip olursunuz..

  2. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

    Maturbasyon asiriya kacilmadikca insan icin cok rahatlaticidir.Haftada 3 ten fazlasi cok zararlidir.Sizde ciddi bir kalp rahatsizligi yaratabilir.Yalniz kaldiginiz zamanlarda kadinlari dusunmeyip kendinize mesgale bulmalisiniz,ornegin bir agac yontma isi veya bozuk bir seyi tamir etmek bunlar size herseyi unutturur.

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.