Penisim küçük bana ufaklık diyorlar

Kategori: Cinsel Sorular - 994 görüntülemeYorum Yazın
Penisim küçük bana ufaklık diyorlar

benim penisim çok küçük yaşım 24 penisim 12 cm ve kalın değil yakışıklıyım ama hangi kızla cinsel beraberliğim olsa hepsi olmasa bile çoğu dalga geçer gibi konuşuyor bu yüzden işden çıktım çalıştığım yerde bi kızla beraber oldum ve herkes ufaklık diye dalga geçmeye başladı bu yüzden işten ayrıldım evden çıkmaz oldum bunalımdayım ailem evlenmemi istiyor ama ben kesinlikle sıcak bakmıyorum nolur bana yardım edin bunun yokmu bi çaresi ameliyatla filan ne bilim hiç ii değilim

can tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Penisim küçük bana ufaklık diyorlar (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ada güven dedi ki:

    Millete bakıp hayatını zehir e tme …penisin cinselliği yaşabileceğin ebatta.Önemli olan ne kadar büyük olduğu değil ne kadar iyi kullandığındır…Takma söylenenleri..seni gerçekten gönülden s evemn insan sana bunları demez..

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.