Penisimi kendi kendime nasıl büyütürüm?

Kategori: Cinsel Sorular - 1.730 görüntülemeYorum Yazın
Penisimi kendi kendime nasıl büyütürüm?

 erkegim penisimin boyu 12.5 cm kendime hiç güvenmiyorum penisimi büyütmek istiyorum ayrıca çok utanırım böyle konularda kendi kendime yapabilecegim bir yol söyleyin lütfen…

Deniz tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Penisimi kendi kendime nasıl büyütürüm? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. PRF.DR.AVNI AYCI(rumuzdur) dedi ki:

    Penisin boyu gayet normal onemli olan penisin boyu posu degildir.Onemli olan islevidir ve kullanmasini zamanla iyice ogrenirsiniz.ehm bu yasta penis boyunu dusuneceginize okulda basarili ve ulkeye yararli biri olmaya calissaniz daha iyi olur.

  2. ka dedi ki:

    Panis boyunun aslında olağan bir standartı yoktur. Genetik nesil bilgi geçişi ile yani kalıtımsal olarak alınan bilgilerle vücut kendini yapılandırma haritasını kurar ve üzerine de biraz dış etkenler eklenerek siz varolursunuz. Bu nedenle penis boyunun bir sabiti yoktur. Cinsel organ yapıları tamamiyle erkekte de dişide de dar ve küçük olan japonlar örneğin tümüyle öyledir. Arada doğaldırki olağanın dışında küçük ya da büyük ölçüler görlebilir, ancak bu genel düzeni bozmaz.

    Penis boyunuzun küçük olduğu konusundaki düşünceniz sanırım izlediğiniz görsel ögelerden gelmektedir. Yani bir takım penis büyütme reklamlarındaki ölçüler ve pornografik görsellerdeki penisler gibi. Öncelikle bunlara kanmamanınızı öneririm. Çünkü, yapılan araştırmalardan edindiğim bilgilere göre erişkin bir Türk ya da Anadolu erkek yapısındaki yaklaşık penis boyutu zaten olağan olarak 15-17cm düzeylerinden başlar. Olağan şartlar içinde bu oranlar 21cm düzeylerine kadar uzanır ama daha fazlası olağan yapıda pek görülmez. Yani 16 yaşında yeni yeni gelişen ergen bir yapı için penis boyutunuz çok normaldir. Bir de bu penis boyutu kan basıncınızla da doğru orantılıdır. Çok istekli olamayabildiğiniz masturbasyona yani kendi kendinizi tatmine yönelik bir zaman dilimindeki sertleşmeniz ile gerçek bir cinsel ilişki sırasında yaşayacağınız heyecan sırasında göreceğiniz boyut aynı olmayacaktır. Ben kendimde bunu sıkça yaşamışımdır. O yüzden endişe etmeden sabretmelisiniz, eğer gerçekten bir sıkıntı duyuyorsanız da bir hekime danışmalısınız.
    İnanın göreceksiniz ki, penis boyutundan çok daha önemli şeyler vardır..

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.