Rutin seks mi fantazi mi doğrudur?

Kategori: Cinsel Sorular - 978 görüntülemeYorum Yazın
Rutin seks mi fantazi mi doğrudur?

6 yıllık evliyim.Evliliğim süresinceki birleşmelerimizde genelde ilk hareket benden geldi.Eşimin başlattıkları sayılıdır.Ve diyebilirim ki tüm birleşmelerimiz sanki günlük rutinin bir parçası.Eşim bunlardan memnun olduğunu kendisinin tatmin olduğunu söylüyor.İlk sorun şu ki ; bu rutin gibi gözüken birleşmelerden ben zevk almıyorum.Bu süre zarfındaki birleşmelerde ne bir oyun ( veya ne denirse ) ne bir sürpriz veya tahrik edebilecek bir fantazi ,ne bileyim özel/ kışkırtıcı bir çamaşır. vs hiç birşey olmadı.Eşime bu konuyu hiç açamadım , soramadım ,isteyemedim üzmek istemedim.Sorunun kendimde oldugunu düşündüm ( kısacası kendimi sapık olarak nitelendirdim ve kestirip attım ) Ama zamanla arkadaş çevremdeki insanların bahsettikleri cinsel tecrübeler .vs beni tekrar düşünmeye sevk etti.Günümüzün en kolay sırdaşı internetle bu ihtiyacımı ( kendi kendime ) karşılamaya başladım.Ve zamanla bende anal seks fantazi haline geldi ki daha ilk kısımdaki halimidüşününce böyle bişey mümkün gözükmemekte.Sorum şu ; ben sapık mıyım ? Eşime bu konuyu açamayacağımı düşünürsek ne tavsiye edersiniz.Çok uzun oldu ama cevaplarınızı dört gözle beklerim.

ege tarafından gönderilmiş SORU SOR kısmından gelen SORUDUR. Bu soruya uzmanlar tarafından verilmiş bir yanıt bulunmamaktadır. SORU SOR kısmındaki formdan gelen sorulara ziyaretçiler tarafından yanıt verilmektedir. Konu başlığına tıklayıp sizlerde konu içerisine girerek yorumları okuyabilir ya da yorum yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Rutin seks mi fantazi mi doğrudur? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. yesil.koc dedi ki:

    herşeyinizi pylaştığınız zaman çok daha mutlu olacanınızdan emin olabilirsiniz. arzu ve isteklerinizi birbirinize anlatarak bir ortak arzu belirleyiniz..

YORUM YAZIN

* olan alanların doldurması zorunludur.