Sevgilim birlikte olduktan sonra benden soğudu

Kategori: Cinsel Sorular - 1.232 görüntülemeYorum Yazın
Sevgilim birlikte olduktan sonra benden soğudu

SORU:

19 yaşında bir delikanlıyım. 2 yıldır bir kız arkadaşım var. Onunla bir kere birlikte olduk. Ama bu ilişkimizden sonra sevgilim benden soğumaya başladı. Sorununu bir türlü anlayamadım. Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

CEVAP:

Kızın senden uzaklaşmasının çeşitli nedenleri olabilir. İnan ki 100 tane neden sayabilirim. Hangisi olursa olsun, senden uzaklaşıyorsa ‘Güle güle’ dersin. Zorla güzellik olmaz. Ayrıca ileride olabilecek beladan kurtulmuş olursun. Bir de tersini düşün. Sakız gibi yakana yapışsaydı ve seni büyük zorluklarla, tehditler altında bıraksaydı! Bu nedenle şanslısın diyorum. Geçmiş olsun. Uçan kuşun ardından koşulmaz. Ona sadece el sallanır.

Penisimin küçük olmasından utanıyorum.

Penisimin normal hali 3 santim. Ereksiyon hali ise 7 santim. 25 yaşındayım. Arkadaşlarım “Seninki çok küçük” diye moralimi bozuyor. Evlenince eşim penisimi gördüğünde çok utanırım. Ayrıca çocuğum olmaz diye de korkuyorum.

Bir üroloji uzmanı arkadaşımıza giderek doğrudan onun muayenesinden geç. Ve teknik olarak ne yapılabileceğini öğren. Kilon varsa, fazla yağları erit. Diğer ek bilgilere ihtiyacımız var. Örneğin spermler ne kadar falan gibi. Bunlar önemli konular. Mektupla çözülmez.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!